biuro@bwm-tomaszewski.pl

Wyceny nieruchomości

Wykonujemy profesjonalne wyceny wszelkiego rodzaju nieruchomości  dla potrzeb bankowych, sądowych,  określenia wartości zasobów ...

Wyceny przedsiębiorstw

Raporty z wyceny wartości przedsiębiorstw przygotowujemy  w oparciu o  Powszechne Krajowe Zasady Wyceny (PKZW), Nota interpretacyjna nr 5:

Kontakt

Dział wycen nieruchomości i przedsiębiorstw

Rzeczoznawca Majątkowy Piotr Tomaszewski
Tel. kom. 886-434-738

Rzeczoznawca Majątkowy Piotr Tomaszewski posiada uprawnienia Nr 4551 w zakresie określania wartości nieruchomości a także maszyn i urządzeń nadane przez Ministerstwo Budownictwa, jest członkiem Warszawskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych oraz biegłym sądowym Sądu Okręgowego w Warszawie z zakresu wyceny nieruchomości i praw majątkowych oraz wyceny przedsiębiorstw.

Związany z Wydziałem Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Kierunkiem Ekonomicznym Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, ukończył m.in. podyplomowe studia Metody Wyceny Spółki Kapitałowej prowadzone przez Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie, jak również szereg szkoleń i kursów branżowych organizowanych przez Polską Federację Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych.

Adres firmy

Biuro Wycen Majątkowych i Pośrednictwa
Nieruchomości Tomaszewscy

ul. E. Ciołka 12/9, 01-402 Warszawa

Kontakt

Kom. 886-434-738.
e-mail: biuro@bwm-tomaszewski.pl

Jesteśmy ubezpieczeni z tytułu odpowiedzialności zawodowej w PZU S.A.